Cıvıl cıvıl yaz

Adana'da Final Okulları'nın öğrencileri Prospor Yaz Okulu'nda tatilin ve sporun keyfini çıkarıyor. Yüzmede havuzlar, voleybol ve basketbolda sahalar, teniste ise Kaktüskent'in kortları şenleniyor

Giriş Tarihi: 24.6.2013
Adana'da Profesyonel Spor Organizasyonları'nın ( Prospor) Kaktüskent Sosyal Tesisleri'nde Final Okulları ile birlikte düzenlediği Yaz Okulu heyecanı başladı. 6-14 yaş grubunda çocuklar yüzmeden tenise, danstan voleybola, basketboldan satranca kadar birçok branşta tatilin keyfini, heyecanını birlikte yaşıyor.

EĞLENCE BİTMİYOR

Büyük ilgi gören yaz okulunda Prospor Genel Müdürü Bircan Taşkın, "Katılımın yüksek olması çocuklar arasındaki bağı güçlendirdi. Burada minikler tatilin keyfini spor yaparak çıkartırken diğer yandan yeni arkadaşlıklar ediniyor. Kaktüskent sosyal tesislerinde gün boyu süren etkinliklerde oldukça eğlenceli zaman geçiren öğrenciler spor dolu bir güne imza atıyor" diye konuştu.

EĞİTİM VE SPOR

Destekleri için Final Okulları ve Kaktüs ailesine teşekkür eden Taşkın, "Final Okulları'nda onlarca öğrenci okulumuza katıldı" dedi. Final'in öğrencileri ile yakından ilgilenen okulun Halkla İlişkiler Sorumlusu Berna Erginkaya ise, "Yaz spor okulumuzun birinci dönemi oldukça renkli geçiyor. Final Okulları'nın minikleri tatili eğitim ve spor yaparak geçiriyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cıvıl cıvıl yaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN