Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şahin: Bu testten güçlenerek çıktık

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, son 20 günde Türkiye'de hem ekonominin hem de toplumun birbirine olan güveninin zorlu bir testten geçtiğini ve Türkiye' nin bu testten güçlenerek çıktığını söyledi

Giriş Tarihi: 25.6.2013
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve Gaziantep Ticaret Odası'nı (GTO) ziyaret ederek yeni seçilen yönetimleri kutladı. İlk olarak GSO'yu ziyaret eden Şahin burada yaptığı konuşmada, son 20 günde Türkiye'de hem ekonominin hem de toplumun birbiriyle olan güveninin bir testten geçtiğini ve ülkenin bu testten güçlenerek çıktığını söyledi.

BU GÜÇ BİZİ KORUYOR

Bakan Fatma Şahin, "Son olaylarda üretimin, alın terinin, gayretin ne kadar önemli olduğunu gördük. Ve Anadolu sermayesinin ne kadar güçlendiğini ve bu gücün bizi ne kadar koruduğunu gördük. 20 gündür yaşanan olaylarda hem ekonomimiz hem de 76 milyonun birbiriyle olan güveni ve muhabbeti testten geçti. Hamdolsun güçlenerek çıktık" dedi.

TEK GERÇEĞİMİZ ÜRETİM

GSO Başkanı Adil Konukoğlu da GSO olarak her zaman Türkiye'nin üretimden başka bir gerçeği olmadığına inandıklarını söyledi. Kardeşlik ve dostluk içerisinde yeni yönetimin iş başına geldiğini ifade eden Konukoğlu, ortak akıl ile bugüne kadar Gaziantep'te ve Türkiye'de çok işler başarıldığını belirterek, "Bu başarıda bir parça pay alabilmek için üstümüze düşen her görevi yapacağız" diye konuştu.

EN ÖNEMLİ UNSURLAR

Bakan Fatma Şahin, Gaziantep Ticaret Odası ziyaretinde ise demokratikleşmenin en önemli bacağını sivil toplum kuruluşları ve meslek kuruluşlarının oluşturduğunu ve demokratikleşme ve yerelleşmenin bu bakımdan çok önemli olduğunu belirtti. GTO Başkanı Eyüp Bartık ise sorunlara çözüm bulma konusunda elbirliği ile Gaziantep'e daha iyi hizmetler etmeye çalışacaklarını vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahin: Bu testten güçlenerek çıktık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN