Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayırsever aileden beşinci okul bağışı

Giriş Tarihi: 28.6.2013
Kahramanmaraşlı hayırsever işadamı Ökkaş Gümüşer, ailesinin adını taşıyan 5'inci okulu yaptırmak için Vali Şükrü Kocatepe ile protokol imzaladı. Valilik makamında gerçekleştirilen törende Vali Kocatepe, hayırsever işadamı Ökkaş Gümüşer ve İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Alkan arasında protokolü imzalanan okul 16 derslikli olacak. Vali Kocatepe imza töreninde, "Gümüşer ailesi hayırseverlik noktasında Kahramanmaraş'ta önder bir aile" dedi.

HER YIL BİR OKUL

Vali Kocatepe şöyle konuştu: "Gümüşer ailesinin bu güne kadar yaptığı okullardan onbinlerce öğrencimiz mezun oldu. Şimdi yapacağımız protokolle de Ökkaş Gümüşer bey Pınarbaşı köyümüze 16 derslikli bir okul yaptıracak. Ben Gümüşer ailesinin her bir ferdine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Hemen hemen her sene bir okul yapıyorlar. İnşallah gelecek yıl da bir okul yapacaklar."

YENİ OKUL SENEYE
İşadamı Ökkaş Gümüşer ise 1990 yılından bu yana aile olarak eğitime katkı yaptıklarını belirterek "İlk olarak babamız Reşit Gümüşer'in adıyla bir okul yaptık. Peşinden annemiz Ayşe Gümüşer'in okulu geldi. Onun peşinden Mehmet Gümüşer ve İmam Gümüşer. Şimdi de Ökkaş Gümüşer okulu için imza atıyoruz. İnşallah seneye de Haydar Gümüşer okuluna başlayacağız. Holding olarak bunun devamını temenni ediyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayırsever aileden beşinci okul bağışı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN