Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Microsoft'un danışmanı Adana'da da ofis açıyor

Giriş Tarihi: 30.6.2013

Microsoft'a hizmet veren danışmanlık şirketi Deloitte, Adana'ya önümüzdeki ay ofis açıyor. Ofise, İstanbul'da çalışan deneyimli Adanalı personel geliyor

Dünyanın en değerli şirketlerinden bilişim devi Microsoft'a yılda 100 milyon dolar karşılığı hizmet veren İngiltere kökenli uluslararası danışmanlık şirketi Deloitte, Adana'ya ofis açıyor. Çukurova bölgesine hizmet verecek olan ofisin başına, Vergi Dairesi Başkanlığı'ndan kısa süre önce emekli olan Serdar Aksoy getiriliyor. Temmuz'un ikinci yarısında faaliyete geçecek olan ofiste, şirketin Türkiye merkezi olan İstanbul'da çalışan ancak Adanalı olan deneyimli personel görev yapacak.

STRATEJİK YATIRIMLAR VAR

Deloitte ofisinin kuruluşu nedeniye Adana HiltonSA'da düzenlenen toplantıya Türkiye CEO'su Hüseyin Gürer, Türkiye Vergi Hizmetleri Lideri Ahmet Cangöz ve Türkiye Vergi Hizmetleri Ortağı ve Çukurova Sorumlusu Serdar Aksoy katıldı. Deloitte Türkiye CEO'su Hüseyin Gürer, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'nın ardından 5'inci ofisi Adana'da açacaklarını söyledi. Gürer, Çukurova'nın stratejik yatırımlara ev sahipliği yaptığını da ifade etti.

TÜM HİZMETLER VERİLECEK

Adana'da yeni açılacak ofisle Deloitte'nin dünya genelindeki deneyimini Çukurova'daki şirketlere aktaracağını kaydeden Hüseyin Gürer, "Özellikle üretim işletmeleri ve lojistik endüstrileri konusunda uzman Serdar Aksoy'la bu operasyonu yöneteceğiz" dedi. Deloitte Türkiye Vergi Hizmetleri Ortağı ve Çukurova Sorumlusu Serdar Aksoy ise vergi hizmetlerinin yanı sıra Deloitte'nin geniş yelpazesinde yer alan diğer tüm hizmetleri müşterilerine sunacaklarını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Microsoft'un danışmanı Adana'da da ofis açıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN