Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Öztürk, Bilal-i Habeş'i ziyaret etti

Giriş Tarihi: 2.7.2013
Adana'nın Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, köy statüsündeyken mahalleye dönüştürülerek ilçeye bağlanan Kayışlı Mahallesi'ni ziyaret etti. Başkan Öztürk, mahalle ziyareti esnasında bölgede bulunan Hz. Bilal-i Habeş'in makamını ziyaret ederek buradaki vatandaşlarla sohbet etti.

HAKKA HİZMET

Adana şehir merkezine 40 kilometre mesafede bulunan Kayışlı Mahallesi ziyaretine Muhtar Bedri Türk'ün bürosundan başlayan Başkan Azim Öztürk, "Bizim hizmet anlayışımızda 'halka hizmet hakka hizmettir.' Bu anlamda ilçemizin merkez mahallelerine yönelik hizmetlerimize ne kadar önem veriyorsak köy statüsünden mahalleye dönüştürülen noktalara da aynı şekilde yaklaşıyoruz" diye konuştu.

SAMİMİYETİN KANITI

Seyhan Belediyesi ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Öztürk, bölge halkının 'ziyaret' olarak yoğun ilgi gösterdiği 'Bilal-i Habeşi Makamı'na da geçti. Buradaki mezarlığı ziyaret eden ve makam olarak düzenlenen türbeye geçen Başkan Azim Öztürk, "Buradaki düzenleme halkımızın inancındaki samimiyetin bir göstergesidir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Öztürk, Bilal-i Habeş'i ziyaret etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN