Yeni rütbelerini törenle taktılar

Giriş Tarihi: 12.7.2013

Mersin Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bir üst rütbeye terfi eden 23 müdür, amir ve komisere yeni rütbeleri düzenlenen törenle takıldı

Mersin Emniyet Müdürlüğü'nde 2013 yılı terfi döneminde bir üst rütbeye terfi eden 23 müdür, amir ve komisere törenle yeni rütbeleri takıldı. Mersin Polis Evi'nde gerçekleştirilen terfi törenine Vali Hasan Basri Güzeloğlu ile eşi Ayşe Güzeloğlu, Mersin İl Emniyet Müdürü Arif Öksüz ile Fatma Öksüz ve rütbe alacak polisler ve aileleri katıldı. İl Emniyet Müdürü Arif Öksüz, teşkilat olarak dün olduğu gibi bugün de üzerlerine düşen görevi yapacaklarını ifade etti. Vali Güzeloğlu da kamu hizmetinde ve devlet hayatında en büyük onurun hizmet etmek ve karşılığında takdir görmek olduğunu dile getirerek, "Marifet iltifata tabidir. Bugün kazanılan her rütbe geride bırakılmış bir çabanın ürünüdür. Kalıcı olmak bununla mümkün" dedi.

PLAKET VERİLDİ
Daha sonra bir üst rütbeye terfi eden 23 müdür, amir ve komisere rütbeleri Vali Güzeloğlu ile polislerin eşleri tarafından takıldı. Ayrıca farklı illere tayini çıkan 4 başkomiser ile il içinde başka görevlere tayin edilen emniyet müdür yardımcılarına da teşekkür plaketi verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni rütbelerini törenle taktılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN