Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hırsızlık ekipleri ayın polisleri oldu

Mersin Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 'Ayın Polisi Ödül Töreni'nde, birinciliği Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri elde etti

Giriş Tarihi: 13.7.2013
Mersin Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından, 'Ayın Polisi Ödül Töreni' gerçekleştirildi. Yaklaşık 6 aylık bir çalışma sonucunda Mersin Limanı'nda vatandaşın ayçiçeği yağını çaldıkları belirlenen 11 kişi ile açıktan hırsızlık yapan 6 kişiyi yakalayarak tutuklanmalarını sağlayan Hırsızlık Büro Amirliği birinci oldu.

KIZI FUHUŞTAN KURTARDILAR

Kendisini, 'Ben savcıyım' diyerek 3 kişinin toplam 201 bin lirasını dolandıran 3 kişiyi yakalayan ve tutuklanmalarını sağlayan, yine farklı dolandırıcılık suçlarına karışan ve haklarında arama kararı çıkarılan 7 kişiyi yakalayan ve tutuklanmalarını sağlayan Yan- Dol Bürosu, geçen ayın 2'nci ekibi seçildi S.T. adlı bir kız çocuğuna otellerde fuhuş yaptırıldığı yönünde aldığı ihbarı değerlendiren ve olayı aydınlatan, kumarhaneye yapılan baskın neticesinde kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan 3 kişi dahil toplam 72 kişiyi yakalayan Ahlak Büro Amirliği polis memurları Turgut Köstekçi ile Gökhan Bayraktar üçüncülük ödülünü almaya hak kazandılar.

FEDAKARLIK İSTEYEN BİR İŞ

Asayiş Şube Müdürü Serdar Özlü, Gezi Parkı olayları ve Akdeniz Oyunları'ndan dolayı son ayları yoğun geçirdiklerini belirterek, "Gece, gündüz demeden özverili bir şekilde çalışan arkadaşlarımız, suçluları yakalayarak gerekli cezayı almalarını sağladı. Bütün arkadaşlarımı bu özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum" dedi. Asayişten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Salim Yavuz ise "Ekiplerimiz çalışmalarıyla ilgili yüreklerini ortaya koyuyor. Suçlar cezasız kalmıyor. Bu çalışmalar fedakarlık isteyen işlerdir. Neticede böyle başarılı çalışmalar ortaya çıkıyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hırsızlık ekipleri ayın polisleri oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN