Türkiye'nin en iyi haber sitesi

SANKO ailesinin geleneksel günü

Giriş Tarihi: 16.7.2013

SANKO Holding şirketlerinde çalışanlar, iftar yemeklerinde bir araya geliyor. İftar yemeklerinin ilkinde çalışanlara teşekkür plaketi verildi

SANKO Holding çalışanları, bir asrı aşan Konukoğlu ailesi geleneği kapsamında iftar yemeklerinde bir araya geliyor. Gaziantep Şato Restoran'da düzenlenen iftar yemeğine, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Adil Sani Konukoğlu ve Hakan Konukoğlu ile birlikte masaları tek tek dolaşarak, yemeğe aileleri ile katılan çalışanlarına 'hoş geldiniz' dileklerini iletti. Konukoğlu Ailesi'nin 1904 yılından beri çalışanları ile iftar yemeklerinde bir arada olmaya özel önem verdiğini vurgulayan Abdulkadir Konukoğlu, dedelerinden babalarından böyle gördüklerini, kendi çocuklarının da bu uygulamayı gelecek nesillere taşıyacağına inandığını kaydetti. Çalışanlarına 'SANKO Ailesi' olarak seslenen Konukoğlu, "Yıllardır verdiğimiz iftar yemeklerini bundan sonra çocuklarınızla hep beraber kutlayalım dedik. Bundan sonra da inşallah ailelerinizle birlikte kutlayacağız" diye konuştu.

HALAYLAR ÇEKİLDİ
Yıllardır birlikte çalıştıkları mesai arkadaşlarına aileleriyle birlikte iftar yemeğine katıldıkları için teşekkürlerini sunan Yönetim Kurulu Üyesi Adil Sani Konukoğlu da Gaziantep'i el birliğiyle daha ileriye götüreceklerini ifade etti. Çekilişle, çalışanlara çeşitli hediyelerin verildiği iftar yemeği kapsamında, Sanko'da 10, 15, 20 ve 25 yıldan beri çalışan personele teşekkür plaketi sunuldu. Buluşmada daha sonra çalışanlar, davul zurna eşliğinde halay çekerek eğlendiler. Sanko iftar yemekleri, Ramazan ayı boyunca Sanko'nun yatırımlarının bulunduğu tüm illerde, Holding yöneticilerinin de katılımı ile gerçekleştirilecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
SANKO ailesinin geleneksel günü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN