Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aldırmaz a Haber'de Altın Koza'yı anlattı

Altın Koza Film Festivali'ni iki yıldır canlı yayınlayan a Haber, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı konuk etti

Giriş Tarihi: 18.7.2013
Yayın hayatına başladığı günden bu yana kalitesiyle farkını ortaya koyan ve yayınladığı programlarla tam not alan a Haber, Altın Koza'nın hikayesini izleyicilerle paylaştı. Son iki yıldır Altın Koza Uluslararası Film Festivali'ni canlı yayınlarla tüm Türkiye'ye ulaştıran a Haber, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı konuk etti. a Haber, son yıllarda Adana'dan bütün Anadolu'ya yayılan festivali gün boyu izleyicilerle buluşturdu.

"HALKLA BÜTÜNLEŞTİ"
Haber bültenlerinde ve öğle haber kuşağı "Ajans" programında yayınlanan röportajda Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, "Altın Koza kendisiyle yarışan bir festival. Halkla bütünleşen ve seyirciyle sanatı sanatçıyı buluşturan bir festival" dedi. "Gün Kardeşlik Günü" sloganıyla yola çıkan Büyükşehir Belediyesi Sanat TIR'ı ile ilgili de bilgi veren Aldırmaz, "Sanat TIR'ı 15 bin kilometre yol kat ederek, 81 noktaya ulaşacak. Tüm Doğu ve Güneydoğu'yu gezecek" dedi.

YATIRIMA UYGUN

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, geçtiğimiz günlerde İsviçre'nin Montrö kentinde kendisine verilen Socrates ödülleriyle ilgili sorulan soruya da şöyle yanıt verdi: "Merkezi İngiltere bulunan ve Avrupa'nın çok sayıda ülkesinin temsilcilerinden oluşan bir kurulun verdiği bu ödül Adana, Çukurova ve Türkiye için önem taşımaktadır. Bu ödülle Adana 5 yıl boyunca yatırıma uygun olarak tescil edilmiştir. Dünya çapında bir ödül."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aldırmaz a Haber'de Altın Koza'yı anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN