Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gençleri bu beladan birlikte kurtaracağız

Adana Umut Yolu Derneği'nin iftar yemeğinde hayırseverlere seslenen Vali Hüseyin Avni Coş, "Gençlerimizi el birliğiyle bu beladan kurtaracağız" dedi

Giriş Tarihi: 18.7.2013
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Umut Yolu Madde Bağımlılığını Önleme Mücadele Derneği tarafından organize edilen iftar yemeğinde hayırseverlere seslenerek, "Gençlerimizi uyuşturucudan kurtarmak için sizlere büyük görevler düşüyor. Bugüne kadar fevkalade önemli güzel işlere imza attınız. Bu konuya da en iyi şekilde karşılık vereceksiniz, buna yürekten inanıyorum. Gençlerimizi el birliğiyle bu uyuşturucu belasından kurtaracağız" dedi.

"BÜTÜN İNSANLIĞI KURTARIR"
Polis Lokali'nde gerçekleşen iftara Vali Coş'un yanı sıra Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Umut Yolu Derneği Başkanı İsa Ayanoğlu, işadamları, emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve dernek yöneticileri katıldı. Başkan Ayanoğlu, bu yılın ilk 6 ayında Adana'da aşırı doz sebebiyle 14 kişinin yaşamını yitirdiğini vurgulayarak, "Dernek olarak tehlikenin farkına varıp tedbirler almak için kolları sıvadık. Bir insanı kurtaran bütün insanlığı kurtarmış olur" dedi.

"DESTEK VERMEYE DEVAM"
Derneğin başarılı çalışmalarını takip ettiğini belirten Vali Hüseyin Avni Coş da, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da toplum yararına hayırlı işlere destek vermeye devam edeceğiz. Bizim toplumumuzun en önemli özelliği, yardımlaşma, dayanışma, paylaşma duygusu. Duyarsız kalamıyoruz, çevremizdeki kötülüklere olumsuzluklara, pozitif bir şekilde çözüm üretmeye çalışıyoruz. Fevkalade güzel çalışmalarla pek çok zorluk aşılıyor" diye konuştu.

"KELİMELERİN GÜCÜ YETMEZ"
Bir insanı kurtarıp, hayata bağlamının büyük bir meziyet olduğunun altını çizen Coş, iftara katılan işadamlarına seslenerek, "Bunu ifade etmeye kelimelerin gücü yetmez. Büyük bir sevap ve fazilettir. Bugüne kadar pek çok arkadaşım, işadamlarımız güzel işlere katkı sundu. Hala bu katkıyı sunmaya da devam ediyor. Bu konuda sizlerden beklenene en iyi şekilde karşılık vereceğinize inanıyorum. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gençleri bu beladan birlikte kurtaracağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN