Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rütbeler eşlerden

Adana Emniyet Müdürlüğü'nde bir üst rütbeye yükselen müdür, amir ve komiserlere rütbeleri eşleri tarafından takıldı

Adana Emniyet Müdürlüğü'nde bir üst rütbeye terfi eden müdür, amir ve komiserlere yeni rütbeleri eşleri tarafından takıldı. Törende konuşan Vali Hüseyin Avni Coş, Adana'da polis teşkliatının, birçok önemli görevde vatandaşın huzuru, güvenliği ve kamu düzeninin korunması için olağanüstü gayret sarf ederek, her türlü zor şartlarda vazifesini en iyi şekilde yaptığını söyledi.

"VİCDANIMIZ RAHAT"
Fatih Polis Lokali'nde gerçekleşen 2013 yılı rütbe törenine Vali Hüseyin Avni Coş, Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan ve bir üst rütbeye terfi eden memurlar ile aileleri katıldı. Terfi eden polisleri kutlayan Vali Coş, "Önemli olan rütbenin ve makamlarının gereğinin yerine getirip getirilmediğir. Eğer bunları yerine getirdiğimizden eminsek, bu konuda kuşkumuz yoksa, vicdanımız tamamdır" dedi.

ADANA GÜVENLİ BİR KENT

Adana polisinin canını dişine takarak her türlü zor şartlar altında vazifesini en iyi şekilde yerine getirdiğini belirten Vali Coş, "Sizlerin temsil ettiği değerli emniyet mensuplarımız sayesinde Adana giderek artan seviyede huzurlu ve güvenli bir kenttir. Bu olguyu daha da güçlendirmek için hepimiz hep beraber bir ekip anlayışı içerisinde gece-gündüz görev yapmak durumundayız. Görevimizi, elimizden gelen her türlü imkanı kullanmak suretiyle en iyi şekilde yerine getireceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rütbeler eşlerden
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN