Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İftar sofraları bize güç katıyor

Giriş Tarihi: 26.7.2013

Bakan Ömer Çelik, iftar sofralarında bir arada bulunmanın, ülkede her insana ulaşma azmi kadar coğrafyadaki herkese ulaşma azmini de güçlendirdiğini söyledi

AK Parti Adana İl Başkanlığı'nın düzenlediği iftara katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Kendi ülkemizdeki her insanımıza ulaşma azmimiz ve irademiz kadar coğrafyamızdaki her insanımıza ulaşma azmimiz ve irademiz de işte bu mübarek Ramazan ayında, bu güzel iftar sofrasında bir kere daha bir arada bulunarak daha da güçleniyor, daha da bileniyor"' dedi.

ORUCU VATANDAŞLARLA AÇTI

Ankara'dan karayoluyla gelen Çelik, Valiliğini ziyaret ederek, Vali Hüseyin Avni Coş'tan brifing aldı. Daha sonra AK Parti İl Başkanlığı'nın Gençlik Stadı'nda düzenlediği iftara katılan Çelik, orucunu vatandaşlarla açtı. Çelik, halktan aldıkları güç ve enerjiyle Türkiye'yi her geçen gün bir başka noktaya taşırken, aynı zamanda mazlum coğrafyalara da ulaşmaya çalıştıklarını belirtti.

''KARDEŞLERİMİZE SELAM GÖNDERİYORUZ"
Konuşmasında Gazze, Bosna, Humus ve Halep'te yaşayanlara selam gönderen Çelik, "Bugün çok zor günlerden geçen Mısır'daki bütün kardeşlerimize selam gönderiyoruz. Biz sizlerle beraber oldukça, sizlerden bu gücü aldıkça inşallah hep beraber daha ileriye, daha uzak günlere, daha uzak coğrafyalara, daha büyük bir güçle ve kuvvetle yürüyeceğiz. Her insanımıza ulaşma azmimiz ve irademiz kadar coğrafyamızdaki insanımıza ulaşma azmimiz ve irademiz de işte bu mübarek ramazan ayında, bu güzel iftar sofrasında bir kere daha bir arada bulunarak daha da güçleniyor" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İftar sofraları bize güç katıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN