Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir yaptı Kılıçdaroğlu açtı

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin yapımını tamamladığı tesislerin açılışını yapan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, kente yapılan hizmetleri hayranlıkla izledi

Giriş Tarihi: 30.7.2013
Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı yeni tesislerin açılışını Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptı. Denizpark tesislerinde gerçekleşen toplu açılış ve temel atma törenine katılmadan önce Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan yeni cadde ve bulvarları gezen Kemal Kılıçdaroğlu, Mersin için yapılan hizmetlerden övgüyle söz etti.

DAHA İYİ HİZMET İÇİN

Denizpark Tesisleri'ndeki törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Macit Özcan, 15 yıllık yönetimi süresince yaptığı hizmetleri anlattı. Hafif raylı sistem projesinin, muhalefette olmalarından dolayı sürekli engellendiğini iddia eden Özcan, "O yüzden ben Mersin'e daha iyi hizmet almak için, Sayın Kılıçdaroğlu'nun başbakan olduğu bir ülkede belediye başkanlığı yapmak istiyorum" dedi. Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı çalışmaları hayranlıkla izlediğini kaydeden Kılıçdaroğlu, "Macit Özcan'ın başkanlığında Mersin Büyükşehir Belediyesi, sosyal demokrat belediyeciliğin en güzel örneğini vermektedir" dedi. Kılıçdaroğlu daha sonra Denizpark, Canlı Hayvan Ticaret Merkezi, Geçici Hayvan Bakımevi ve yeni cadde ile bulvarların açılışını yaptı, yeni otogarın temelini attı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir yaptı Kılıçdaroğlu açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN