Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Markaya duyulan güven satışlarda fark ediliyor

Gaziantep'te Ekrem Can İnşaat'ın inşa ettiği binalar, firmaya artan güven sayesinde daha kaba yapım aşamasında satılıyor

Giriş Tarihi: 2.8.2013
Gaziantep'in inşaat sektöründe hızla büyüyen markası Ekrem Can İnşaat, hizmet kalitesindeki çizgisiyle yüzlerce aileyi ev sahibi yapmaya devam ediyor. Firma, ihtiyaca yönelik projelerinde satış sorunu yaşamıyor. Gaziantep'te hemen hemen bütün inşaat bölgelerinde her kesime uygun projeleri devam eden Ekrem Can İnşaat, bölge illerine açılma hedefine de Mersin ile start verdi.

MEYVESİNİ VERİYOR

Ekrem Can İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Can, "2003 yılında sektöre bir aile şirketi olarak girdik. O günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kalite çizgimizi hep koruduk. Bu nedenle başlattığımız projelerimizde kaba inşaatı bitmeden satışlarımız tamamlanmış oluyor. Bize duyulan bu güven, insana ve sektöre yaptığımız kaliteli hizmetin meyveleri" diye konuştu.

nitelikli yapılar

Uluslararası kalite standartlarında inşaat çalışmalarıyla dikkat çekmeye çalıştıklarını söyleyen Ekrem Can, "Projelerimizi müşteri ihtiyaçlarını merkeze alarak şekillendiriyoruz. Kaliteli malzeme ve nitelikli işçilik müşterilerinin beklentileriyle de bir araya getirdiğimiz projelerimizde hızlı ve uygun maliyetlerle gerçekleştiriyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Markaya duyulan güven satışlarda fark ediliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN