Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüreğir'e övgü

Giriş Tarihi: 3.8.2013

Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ı ziyaret eden Vali Hüseyin Avni Coş, ilçenin, belediye hizmetleri ve kamu yatırımlarıyla cazibe merkezi olacağını söyledi

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan'ı makamında ziyaret etti. Yapılan güzel çalışmalar için Başkan Çelikcan'ı takdir ettiğini söyleyen Vali Coş, Yüreğir, kültür evleri, kültür merkezi gibi hizmetlerin yanında, aldığı büyük kamu yatırımları ile de hızla gelişmekte. Mesela yapılacak adliye binasıyla Yüreğir sadece Adana'nın değil bölgenin de adli merkezi olacak" dedi.

VATANDAŞLA BİRLİKTE
Özellikle Ramazan ayı boyunca her gün ayrı bir semtte vatandaşlarla buluşmanın onlarla birlikte iftar yapmanın önemine değinen Vali Hüseyin Avni Coş "Her gün ayrı bir semtte vatandaşlarla buluştuğunuzu biliyoruz, izliyoruz, takdir ediyoruz, teşekkür ediyoruz. Bu güzel uygulamayı başlatmış olmanız bugüne kadar başarı ile sürdürmeniz gerçekten takdire şayan" diye konuştu.

GÜÇ BİRLİĞİ ZAMANI

Vali Hüseyin Avni Çoş'un ziyaretinden çok memnun olduğunu belirten Başkan Mahmut Çelikcan da "Sayın Valimiz göreve geldiğinden bu yana bizlere her zaman destek oldu. Bu Mübarek Ramazan ayında yaptıkları ziyaret için ayrıca teşekkür ediyorum. Sayın Valimizin de belirttiği gibi şehri yönetenler el birliği, güç birliği yaparak daha iyi hizmetler üretebilirler" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir'e övgü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN