Sonay ile Rıdvan'ın muhteşem düğünü

Arslan ve Yüksel ailelerinin dünür olduğu gecede Sonay ve Rıdvan mutluluğa yol aldı. Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ile birlikte dört şahitli düğün görülmeye değerdi

Giriş Tarihi: 28.8.2013
Mardinli Arslan ve Yüksel aileleri dünür oldu. Merkezi Mersin'de bulunan Arbella Makarna Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Arslan ile eşi Emine Arslan'ın biricik kızları Sonay Arslan (Yüksel), hayatını Adana'da yaşayan işadamı Mehmet Şerif -Nefihe Yüksel çiftinin armatör oğulları Rıdvan Yüksel ile birleştirdi. Adana HiltonSA'da gerçekleşen düğün töreni görülmeye değerdi.

GİRİŞTE KARŞILADILAR
Şıklık ve güzellik yarışının yaşandığı törende konuklar Sonay ve Rıdvan'ın adlarının yazılı olduğu merdivenlerden salona doğru yürüdü. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı gecede Arslan ve Yüksel aileleri konukları girişte karşıladı. Arbella Makarna Yönetim Kurulu ve Dünya Bakliyatçılar Birliği Başkanı Mahmut Arslan yeğenini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Ömür boyu birlikte mutlu günlere 'evet' diye haykıran çifte davetliler alkışlarla destek verdi. İmzaların atılmasının ardından Vali Güzeloğlu 'Yuvayı dişi kuş yapar' sözüyle evlilik cüzdanını geline verdi. Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ise "Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır" diyerek çiçeği burnunda çifte mutluluklar diledi.

DÖRT ŞAHİTLİ NİKAH
Düğüne Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da katıldı. Alkışlar eşliğinde salona giriş yapan Sonay ve Rıdvan soluğu nikah masasında aldı. Çiftin nikahını Aldırmaz kıyarken, şahitlikleri ise Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Sabah Gazetesi Bölge Koordinatörü Ersin Ramoğlu, Dr. Fatih Alkatib ve Halil Öz üstlendi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sonay ile Rıdvan'ın muhteşem düğünü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN