MELİH ABİ: Denetim yapılıyor daha da sürecek

Giriş Tarihi: 29.8.2013
Bir okurumuzun "Benzin istasyonları yeterince denetleniyor mu?" şeklindeki şikayetini köşemize taşımış ve yetkililerden soruna çözüm bulmasını istemiştik. Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, yaptığı ilk toplantıda konuya gerekli duyarlılığı gösterdi ve İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdür V.
Remzi Özdoğan'a, konuyla ilgilenmesi konusunda gerekli talimatı verdi.
Konuyu aydınlatmak için gazetemize gelen Müdür Remzi Özdoğan şunları söyledi: "İl Müdürlüğümüzün koordinesinde Adana İl Jandarma, Emniyet Müdürlüğü ve 17 ilden gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü personelinden oluşan toplam 65 denetim elamanı, 24 araçla birlikte 25 Şubat 2013-1 Mart 2013 tarihleri arasında 5 günde 298 akaryakıt ve LPG istasyonu denetlendi.
17 akaryakıt istasyonuna işlem yapıldı ve toplam 76 bin 708 lira idari para cezası uygulandı."
Müdür Remzi Özdoğan, Adana ve çevresinde bulunan akaryakıt istasyonlarına yönelik denetimlerin yarından (bugün) itibaren devam edeceğini ve halkın yaşadığı sorunların tümüyle ortadan kaldırılması için gayret göstereceklerini de sözlerine ekledi. Özdoğan, kentsel sorunların çözümünde büyük duyarlılık gösteren köşemize de teşekkürlerini sundu.
Biz de Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ile İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Remzi Özdoğan ile bakanlık personeline teşekkür ediyoruz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MELİH ABİ: Denetim yapılıyor daha da sürecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN