Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kazananların adresi: Erkan

Adana Erkan Eğitim Kurumları'nda eğitim alanlardan 19 bin 785 kişi, memur olmak isteyenlerin girdiği KPSS'yi kazandı

Giriş Tarihi: 31.8.2013
Adana'nın yüzde 80'inine hitap eden, Türkiye'nin ilk Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Dershanesi olan Erkan Eğitim Kurumları, kariyer yolunda Erkan'ı tercih edenleri başarıya taşıdı. Bugüne kadar 19 bin 785 kişinin devlet memuru olmasını sağladıklarını söyleyen Erkan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Hatipoğlu, "Başarı bizim için bir gelenek oldu. Kariyer yolunda başarılı olmak isteyenleri yeni dönemde yine bize davet ediyoruz" dedi.

SEKTÖRDE İLK

1988 yılında eğitim sektöründe başlayan hizmetini, 400 eğitimci, 10 bin öğrencisiyle sürdürüp, başarı grafiği her yıl artış gösteren Erkan Eğitim Kurumları, KPSS'de gelenekselleşen başarısıyla, "Sıra kimde?" diye soruyor. Devlet memurluğu sınavı için kurs açan ilk eğitim kurumu olmanın gururunun, elde edilen başarılarla taçlandığını, sınava giren öğrencilerinin başarısının kendilerine sorumluluk yüklediğini belirten Erdal Hatipoğlu, üniversiteden oluşturulan akademik kadro ile hizmet vermeye başladıklarını, bunun da sektörde ilk olduğunu söyledi.

KAYITLAR SÜRÜYOR

Lise, ön lisans ve lisans grupları için KPSS'de yeni dönem kayıtlarının sürdüğünü kaydeden Hatipoğlu, "Her yıl Türkiye birincisi çıkarmak, dereceler elde etmek bizim için geleneksel hale geldi. Özellikle lise ve ön lisans gruplarında Türkiye derecesi yapabilmek çok az kurumun elde ettiği başarıdır. Genel olarak bütün branşlarda Türkiye birincisi ve ikincisi çıkaran kurumuz. KPSS'de bizi seçenlerden 19 bin 785 öğrencinin tamamı atandı. Bu başarı tesadüf değil. Şu anda Türkiye'nin her ilinde, ilçesinde mutlaka Erkan Kurumları'ndan KPSS kursu almış, sınavı kazanmış ve kamu görevlisi olarak atanmış bir öğrencimiz var" diye konuştu.

"REHBERLİK HİZMETİ SADECE BİZDE VAR"
Kurumlarında yaklaşık 30 eğitim danışmanının öğrencilerine rehberlik hizmeti verdiğini de kaydeden Hatipoğlu, şunları söyledi: "Bunun Türkiye'de örneği yok. Sadece Adana'da var, sadece Erkan'da var. Yine, üniversiteden gelen hocalarımızla sınav kaygısı, sınav yönetimi, hızlı okuma teknikleri eğitimi veriyoruz. Öğrencilerimizi tekrar üniversiteye hazırlıyorcasına kamp programlarına alıyoruz. Ders saatleri anlamında Türkiye'nin en fazla alternatife sahip olan kurumuz. Fiziki şartları, teknolojik imkanları çok önemsiyoruz. Öğrencilerimize dönem içerisinde sınav provası yaptırıyoruz. KPSS'ye hazırlık sırasında verdiğimiz hızlı okuma teknikleri kursu ile bizim öğrencilerimiz 1-0 önde oldu. Türkiye'de 1 milyon kişi KPSS'ye giriyor. Bunun yüzde 10'u sınav süresini iyi kullanamıyor ve sınavı yetiştiremiyor. Bizde sınavı yetiştirmeyen öğrenci yok."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kazananların adresi: Erkan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN