Binalar yıkılıyor yeni bulvarlar açılıyor

Giriş Tarihi: 5.9.2013 15:14

Büyükşehir Belediyesi, bulvar açma çalışması yaptığı Sakarya Mahallesinde kamulaştırılan 5 binanın yıkımını daha gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı'na bağlı Proje Şube Müdürü Şahabettin Canımoğlu, nezaretinde gerçekleştirilen yıkım işlemleri büyük bir titizlikle sürerken, son olarak Sakarya Mahallesi 5504 Sokakta kamulaştırılan 5 binanın yıkım işlemleri tamamlandı.

Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, 'yı kuzeyden güneye, doğudan batıya bağlayacak bulvar açma çalışmalarının devam ettiğini bildirdi. Kent içi ulaşımı rahatlatacak çalışmaların hızla sürdürüldüğünü belirten Başkan Vekili Aldırmaz, "Sakarya Mahallesi 5504 Sokakta başlattığımız proje sayesinde geniş bir caddeye daha kavuşacağız. Kamulaştırdığımız binaların yıkımını yapıyoruz. Türkmenbaşı Bulvarı İle Obalar Caddesi arasında kalan 5504 sokağın tamamını yıkıp Adana'ya nefes aldıracak geniş bir cadde daha açacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz." dedi. Başkanvekili Aldırmaz proje kapsamında söz konusu sokaktaki yıkımların süreceğini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Binalar yıkılıyor yeni bulvarlar açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN