Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocuklar Optimum'da uzayın derinlikleriyle tanışacak

Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Optimum Club Kart sahiplerine, birbirinden cazip kampanyaların yanı sıra çeşitli etkinliklerle de sürpriz yapıyor.

Giriş Tarihi: 6.9.2013 15:03
Etkinlikler serisinde bu kez keşif küresi olacak Club Kart sahibi velilerin çocukları hem eğlenecek hem de uzay ile ilgili meraklarını giderecek.
7 ve 8 Eylül tarihlerinde, Optimum içerisinde konumlandırılacak olan 'Keşif Küresi', her iki gün de sabah açılış saatinden akşam kapanış saatine kadar Club Kart sahibi velilerin çocuklarına unutulmaz bir keşif imkanı sunacak.

Sadece Optimum Club Kart sahiplerinin yararlanabileceği Keşif Küresinde çocuklar, kubbe biçiminde bir yapıya girerek 2081 yılında, dünyada doğmuş bir dedenin ayda doğmuş torunlarına dünyayı anlatmasını izleyecekler. Çocuklar Keşif Küresi sayesinde, vücudun, buzulların ve dinozorların bilinmeyen yönleriyle tanışacak. Keşif Küresi'nde çocuklar, The Body Code (Vücut Kodu), Dinosaur Prophecy (Dinozor Kehaneti) Ice Worlds (Buz Dünyası) Saturn The Ring World (Dünyanın Çevresi Satürn), Earths Wild Ride (Dünyanın Çılgın Gezisi) filmlerini izleyerek keyifli vakit geçirecek. 22 dakika sürecek her bir seansta 30–40 öğrenci Keşif Küresi'nden faydalanabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklar Optimum'da uzayın derinlikleriyle tanışacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN