Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kapkaççıyı kolundaki doğum lekesi ele verdi

Giriş Tarihi: 9.9.2013

Adana'da biri 6 aylık hamile 6 kadına kapkaç yapan uyuşturucu mağımlısı Vedat D., kolundaki doğum lekesi sayesinde yakalandı

Adana'da, Tuncay Esandal'a ait motosikleti çalarak aralarında 6 aylık hamile bir kadının da bulunduğu 6 kadının çantasını kapıp kaçan 21 yaşındaki uyuşturucu bağımlısı Vedat D., yakalandı. Gözaltına alınan zanlıyı mağdurlar kolundaki doğum lekesinden teşhis ettiler. Mahkemeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

ÖNCE MOTOSİKLET ÇALINDI
Adana polisini yaklaşık 1,5 ay uğraştıran olaylar zinciri, Tuncay Esandal'ın motosikletinin 31 Mart 2013 günü Dağlıoğlu Polis Merkezi mıntıkasından çalınmasıyla başladı. Polis motosiklet hırsızının peşine düşerken, Emek Mahallesi'nde 12 Temmuz günü plakasız siyah bir motosikletle Bahar Altunbaş'ın içinde 110 lira bulunan cüzdanı kapkaç yöntemiyle çalındı. Bu olaydan bir gün sonra Bahçelievler Mahallesi'nde 6 aylık hamile bir kadın, siyah motosikletli şahsın saldırısına uğrayarak boynundaki altın zincirini kaptırdı. Polis kapkaç olaylarında kullanılan motosikletin çalıntı olduğunu tespit ederken, bayanlara yönelik kapkaç olayları arka arkaya devam etti.

MAĞDURLAR TEŞHİS ETTİ

Polis, kapkaç mağdurlarının ifadesini alırken, hepsi zanlının kolundaki doğum lekesinden söz etti. Bunun üzerine araştırmalarını derinleştiren polis Obalar Caddesi'nde siyah motosikletli şahsı kovalayarak yakaladı. Emniyete götürülen uyuşturucu bağımlısı Vedat D.'yi gören mağdurlar kolundaki doğum lekesinden teşhis ettiler. Vedat D.'nin anne ve babası ayrıldıktan sonra uyuşturucuya başladığı, trafik kazası geçirince dalağının alındığı ve tedavisi için kapkaç yaptığını anlattığı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kapkaççıyı kolundaki doğum lekesi ele verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN