Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana Final Okulları'nda diye konuştu. yeni sezon erken başladı

Giriş Tarihi: 11.9.2013
Adana Final Okulları'nda 2013-2014 eğitim-öğretim yılı başlamasıyla öğrenci ve veliler için okul bahçesinde bir tören düzenlendi. Törene Adana Final Okulları yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerinin yanı sıra Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem de katıldı. Anaokulu ve 1'inci sınıf öğrencilerinin Final Marşı eşliğinde alana gelmesi ile başlayan tören, Adana Final Okulları İlköğretim Müdürü Şirvan Kopar ve Lise Müdürü Hakan Caner Taş'ın konuşmaları ile sürdü.

İZ BIRAKAN OLACAĞIZ
Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, 34 yıldır içinde bulunduğu eğitim sektöründe deneyimli öğretmen ve idareci kadrosuyla fark yaratmak için çalıştıklarını belirterek, "Adana Final Okulları'nda da fark yaratmaya devam ediyoruz. 2013 LYS'de ilk binde 11 öğrencimiz ve Türkiye birincimizin yanı sıra, TÜBİTAK Türkiye ikinciliğimiz, spor ve sanat alanlarındaki derecelerimiz; hem yaşam hem sınav başarısı ilkemiz doğrultusunda hareket ettiğimizin birer kanıtıdır. Biz izde yürüyen değil iz bırakan olmak için yola çıktık" diye konuştu.

AMERİKAN SİSTEMİ
Şevket Ertem, yeni eğitim-öğretim yılında Final International American School System uygulamasını hayata geçirdiklerini dile getirerek, bu sistemin gereği Amerikalı sınıf öğretmenlerinin çocuklara eğitim vermeye başlayacağını duyurdu. Bilimin, sanatın, sporun yaşanacağı bir eğitim sistemi kurduklarının altını çizen Ertem, yeni eğitim-öğretim yılında da pek çok yeni uygulamayla Adana eğitim sektörüne farklı bir soluk getireceklerini, sadece Adana ve bölgede değil, Türkiye'de örnek alınacak okullar arasındaki yerlerini koruyacaklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana Final Okulları'nda diye konuştu. yeni sezon erken başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN