Arsuz'a yakışan hizmet gelecek

Aday olması halinde müthiş projelerinin olduğunu söyleyen Cemil Taktak, "Arsuz'a yakışan, Arsuz halkına layık olan hizmetler getireceğim" dedi

Giriş Tarihi: 11.9.2013
Ak Parti Arsuz Belediye Başkan Aday Adayı Cemil Taktak, bugüne kadar devlet nimetlerinden yeterince nasibini alamayan bölgenin incisi Arsuz'un yeni dönemde çağdaş, modern ve örnek bir tatil beldesi haline gelmesi için elinden geleni yapacağını söyledi. Taktak, "Partim beni aday yaparsa halkımızın önüne bugüne kadar hiç tanışmadığı yaşamı kolaylaştıracak, çağdaş, modern ve kabul gören müthiş projelerle çıkacağım" dedi.

"HALKIMIZ MUTLU OLACAK"
Hatay'ın büyükşehir kapsamına alınmasından sonra yeni ilçe hüviyetine bürünen Arsuz'un birçok eksiklerinin bulunduğunu söyleyen Cemil Taktak, "Ben bölgede yıllardır gazetecilik yapan birisiyim. Bugüne kadar gazeteci olarak verdiğim hizmeti bundan böyle bir siyasetçi olarak vermek istiyorum. Bunun için aday adayı oldum. Eğer partim bana bu onurlu görevi verirse Arsuz halkını mutlu edecek hizmetleri getireceğim" diye konuştu.

"Haydi elele verelim"
Arsuz'da kapı kapı dolaşarak yapacağı hizmetleri ve partisinin politikalarını anlatan ve gittiği her yerde büyük sevgi gösterileriyle karşılanan Cemil Taktak, "Arsuz bugüne kadar çok bakir kalmış bir turizm bölgesi. Burası neden bir Antalya olmasın?. Buradaki esnaflarımız neden yılın 12 ayında ticaret yapmasın. Bunun için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırım. Haydi hep birlikte elele verelim Arsuz'u layık olduğu yere taşıyalım" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arsuz'a yakışan hizmet gelecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN