Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Arsuz artık turizm ve spor kenti olmalı

Giriş Tarihi: 12.9.2013

Kendisini "Arsuz hayranı" olarak nitelendiren Cemil Taktak, "Burada AK Parti iktidarı yaşanacak" dedi

İskenderun'da 30 yılı aşkın bir zamandır gazetecilik yapan Cemil Taktak, turizm pastasından bugüne kadar yeterli payı alamayan Arsuz'u bir turizm cenneti yapmak istediğini belirterek, "Bu alanda birçok projem var. Bunları hayata geçirmek ve Arsuz'u tüm sorunlarından arınmış bir kent haline getirmek için AK Parti'den Belediye Başkanlığı'na aday adayı oldum" dedi.

HALKLA GÖRÜŞME YAPIYOR

Karaağaç'tan başlayarak Arsuz'un en son noktası olan Kale köyüne kadar ziyaretlerde bulunan Cemil Taktak gittiği her yerde sevgi seli ile karşılanıyor. Gerek esnaflar, gerek vatandaşlar ve gerekse muhtarlar tarafından ilgiyle dinlenen Cemil Taktak, projelerini anlatıyor, yapılacak hizmetler konusunda halkın görüşlerine başvuruyor, partisinin seçimlerdeki gücünü anlatıyor. Türkiye'yi refah ve huzura kavuşturan AK Parti iktidarının gelmesiyle Arsuz'un tarihi bir fırsat yakalayacağını öne süren Cemil Taktak, "AK Partili belediyeler bu ülke için çalışıyor. Yaptıkları hizmetler ortada. Muhalif belediyelerin yaptığı da ortada. Halkımız artık her şeyi görüyor, biliyor. Bu yüzden bu seçimde Arsuz'un zirvesine AK Parti bayrağını dikecektir" diye konuştu.

12 AY TİCARET YAPILACAK

Yaklaşık yarım asırdır Arsuz' da yaşadığını ve bu kentin tüm sorunlarını çok iyi bildiğini belirten Cemil Taktak, "Türkiye'de turizm denince akla Antalya geliyor. Peki bizim oradan ne eksiğimiz var. En güzel deniz, güneş, kum burada. Doğa müthiş güzel. O halde Arsuz halkı turizm pastasından yeterince yararlanmalı. Burada 12 ay ticaret yapılacak ortam yaratılmalı" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arsuz artık turizm ve spor kenti olmalı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN