Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mutluluğa 'evet' dediler

Şentürk ailesinin kızı Ezgi, Keçecioğlu ailesinin oğlu Onur ile güzel bir düğünle evlendi. Hatay'da gerçekleşen düğün törenine seçkin bir davetli topluluğu katıldı

Giriş Tarihi: 19.9.2013
Eski Antakya Belediyesi Başkanı İris Şentürk ile işadamı Hakan Şentürk'ün kızları Ezgi, işadamı Erdoğan Keçecioğlu ve eşi Funda hanımın oğulları Onur ile yaşamını birleştirdi. Hatay'ın en gözde mekanlarından biri olan Arsuz İsos Oteli'nin bahçesinde gerçekleşen düğün muhteşem görüntülere sahne oldu.

ERGİN'DE KATILDI
Çiftin mutluluklarına Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Belediye Başkanı Lütfü Savaş, CHP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Matkap, Milletvekilleri Mevlüt Dudu, Süleyman Çelebi, Ümit Özgümüş, Adem Yeşildağ, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, Celal Doğan ve Mete Aslan ile birlikte kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

ŞAHİTLERİN HUZURUNDA
Şentürk ve Keçecioğlu ailelerinin davetlileri kapıda karşılayarak örnek ev sahipliği gösterdiği dillere destan düğünde konuklar şıklık ve güzellik yarışına girmişti. Çiftin nikahlarını Yusuf Halit Civelek kıyarken, Celal Doğan, Osman Gürün, Celal Özkan, Kemal Özdemir, Muammer Kanmaz ve Kenan'da şahitlikleri üstlendi. Düğün ilerleyen saatlere kadar tüm eğlencesiyle devam etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mutluluğa 'evet' dediler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN