Amatör heyecan

Giriş Tarihi: 23.9.2013

Adana Süper Amatör Küme futbol karşılaşmalarında heyecan başladı. 5 Ocak Stadı'ndaki açılışta konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hadi, "Kazasız, belasız, tartışmasız bir lig olsun" dedi

Adana Süper Amatör Küme Futbol karşılaşmaları, 5 Ocak Stadı'nda Anadolu 19 Mayıs ile Sağlıkspor arasında oynanan karşılaşmayla başladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, tüm amatör kümede bulunan takımlara eşit mesafede olduklarını, onların sorunlarının çözümünde tüm olanakları seferber ettiğini, amatör maçların yapılacağı 21 stadın eksiklerinin giderildiğini ve sezona hazırlandığını söyledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Amatörler olmadan profesyonellerin olamayacağına dikkati çeken Hadi, yeni sezonda tüm kulüplere, sporcu, antrenör, hakem ve diğer görevlilere başarılar dileyerek, "Sezonun kazasız, belasız, tartışmasız fair play ortamında geçmesi en büyük dileğimizdir" dedi. Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Ali Gülleri, katkılarından dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi'ye çiçek vererek teşekkür etti.

KATILIM YÜKSEK OLDU

Daha sonra, Müdür Hadi; ASKF Başkanı Gülleri, Büyükşehir Belediyesi Müfettişi Spor Danışmanı Tuncer Akdoğan, TÜRK-İŞ Bölge Temsilcisi Edip Gülnar, ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bozan, Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Mehmet Çiftçi, İl Hakem Kurulu Başkanı Hüseyin Özçelik, Şube Müdürleri Kazım Tekin, Cemal Demirağ, Anadolu 19 Mayıs Kulübü Başkanı Senayi Yıldız ile Sağlıkspor Kulübü Başkanı Hasan Yılmaz'a çiçek verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Amatör heyecan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN