Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kapkara bulutlar

Ligde bir türlü istediği sonuçları alamayan Gaziantepspor moral arıyor. Teknik direktör Bülent Uygun, "Takımın üzerindeki kara bulutları dağıtacağız" dedi

Giriş Tarihi: 27.9.2013
Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, transferin son gün yapıldığını ve hazır olma konusunda sıkıntı yaşadıklarını itiraf ederken, şehirde ise kulübe karşı negatif bir sinerjinin olduğunu ve bu nedenle acil puanlar alarak rahatlamak istediklerini söyledi. Uygun, "Son dakika transferleri hem forma girmemizi hem takım olmayı hem de bir takım güçlükleri aşmayı zorlaştırıyor, işin gerçeği de budur. Bu nedir yeni sezon için takım masaya yatırılır, göndermek istediğin tartışılır, almak istediklerin belirtilir. Bunları sistem olarak belirlersiniz ona göre transfer yaparsınız" dedi.

ŞEHİRDE NEGATİF SİNERJİ

Zor şartlarda geçerken puana ihtiyaçları olduklarını belirten Uygun, "10 gün önce 25 kişilik kadromuz oluştu, sakatlarımız tam idman yapmaya başladı ve bu süreç 15 gün içerisinde devam edecek. Bu zor şartları geçerken mutlak puan almamız gerekiyor. Şehirde negatif bir sinerji var ve bunu lehimize çevirmek için puanlar almak zorundayız. Kara bulutları dağıtmalıyız" şeklinde konuştu.

İŞ TARAFTARA DÜŞÜYOR
"Önümüzde bir Karabük maçı var" diye konuşan genç teknik adam, "Yetenekli ve kaliteli futbolculara sahipler, zor bir maç bizi bekliyor ama burada önemli olan iş taraftarımıza düşüyor. Biraz daha hoşgörülü biraz daha bakış açı- sını o yönde yaparsak hem şehir kazanır hem de Gaziantepspor'un futbolcularına gerekli desteği sağlamış oluruz. Akabinde de arzuladığımız, istediğimiz Gaziantepspor'u sevenlerimize izletiriz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kapkara bulutlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN