Fotoğraflarla kanal güvenliği

Giriş Tarihi: 29.9.2013
1-ÇALIŞMALAR AĞIR TEMPO: Seyhan ilçesinde Gülbahçe Mahallesi ile Şakirpaşa Havalimanı arkasında bulunan kanal çevresinde başlatılan güvenlik önlemi çalışmaları ağır tempo ilerliyor. Sürücüler bu yolda her an bir kaza ile karşılaşma korkusuyla hareket ediyor.
2-KUVVETLİ DEMİR KORKULUK: 17 Haziran 2013 tarihinde kanala uçan araçta bulunan İbrahim Konduracı ile 3 yaşındaki kızı Ayşenur'un ölümünden sonra DSİ tarafından kanal çevresine kuvvetli demir bariyer dikilmeye başladı. Çalışmalar tam gaz sürüyor.
3-KALDIRIM YÜKSEKLİĞİ İYİ: Belediye Evleri Mahallesi Öğretmenler Bulvarı üzerinde bulunan kanal çevresindeki kaldırım yoldan bir hayli mesafe yüksek olduğu için olası kazaların önüne geçilmiş oluyor. Hızlı seyreden araçlar olası bir kaza anında kaldırıma çarparak durabiliyor.
4-KAZAYA DAVETİYE ÇIKIYOR: Kanala araba uçma olaylarının en çok meydana geldiği Mavi Bulvar'da yapılan asfalt çalışmasında yol neredeyse kaldırım ile aynı hizaya gelmiş durumda. Burada meydana gelecek bir kaza anında araçlar kaldırımı aşıp demir korkulukları yıkarak kanala uçuyor.
5-GÖLE ARABA UÇMAZ OLDU: Adana'da 26 Şubat 2012 tarihinde düğün dönüşü bir minübüsün şarampole uçması sonucu 5 kişinin yaşamını yitirdiği Seyhan Baraj Set üzerinde yol kenarına DSİ tarafından çelik bariyerler konuldu. Bu tarihten itibaren baraj gölüne ve şarampole araç uçmaz oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fotoğraflarla kanal güvenliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN