Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bütün gücümü hizmete adadım

Giriş Tarihi: 14.10.2013

Gaziantep'in İslahiye ilçesi AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Ünlü, bütün gücünü hizmete harcayacağını söyledi

Gaziantep'in İslahiye ilçesi AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı olan Mehmet Ünlü, medya mensuplarıyla bir araya geldi. Kamuoyunun gösteridği ilgi hakkında değerlendirmede bulunan Mehmet Ünlü, "İslahiye halkının ilgisini ve sevgisini karşılıksız bırakmayacağım. Partimin yöneticileri ve diğer aday adaylarıyla sık sık istişarelerde bulunuyorum. İslahiye, Şamil Tayyar gibi gerçekten hizmetkar ve çalışmaya aşık bir vekile sahip. Sayın vekilimiz Şamil Tayyar'a İslahiye Belediye Başkanlığı'nı hediye etmek için gece gündüz çalışıyoruz" dedi.

AİLEM DE SİYASETTEYDİ

Partisi kendisini adaylık için uygun görmezse partisinin bir ferdi olarak çalışmaya devam edeceğini kaydeden Ünlü, "Tek amacımız İslâhiye'mizin daha güzel bir yönetime kavuşması. İslahiye halkına hizmet etmeyi amaçlıyoruz" diye konuştu. Kendi aile büyüklerinin de İslahiye'ye geçmişte önemli işlere imza attığını kaydeden Ünlü, "Ailemin siyasi bir geçmişinin olması, güzelliklerle ve hizmetlerle söz ediliyor olması bizler için ayrı bir güzellik" dedi.

ÖNCE GÖNÜL SARAYI
Siyasetin hizmet amaçlı yapılması gerektiğini kaydeden Mehmet Ünlü, "Tek amacımız var: İslahiye Belediye Sarayı'ndan önce halkın gönül sarayına girmek. Ben bugün aday adayı oluyorsam partimin tüm kademeleriyle birlikte bunu ateşten gömlek olarak biliyor ve sadece hizmet amaçlıyorum. Kısmet olur da İslahiye Belediyesi'ni alırsak, sayın vekilimiz Şamil Tayyar'ın gücü ve bizlerin de projeleriyle bu güzelim ilçeyi tam bir hizmet alanı olarak göreceğiz" şeklinde konuştu.

Meleknur İNCEGİL/İSLAHİYE

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bütün gücümü hizmete adadım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN