Durum Gıda'ya ihracat ödülü

Giriş Tarihi: 14.10.2013
Mersin merkezli olarak yaklaşık 5 yıldır faaliyet gösteren Durum Gıda ihracatta rekor kırarak ödülünü Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın elinden aldı. Sağlanan başarının tesadüf olmadığını söyleyen firma sahibi Gülçin Arslan Hazar, "Profesyonel bir ekip ile ürettiğimiz kaliteli ürünler, müşteri memnuniyeti ile birleşince firmamızı zirveye taşımış olduk" dedi.

İSO 500 LİSTESİNDE
Durum Gıda'nın makarna pazarında çok önemli bir noktada olduğunu ve 80'den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirdiğini belirten Gülçin Arslan Hazar "Durum Gıda bu yıl 'İSO İlk 500' içinde yer aldı. İhracat rakamlarımızı her geçen yıl daha da artırıyoruz. Hedefimiz çıtayı daha yükseklere taşımak. Bunun için de tüm personelimiz özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyor" diye konuştu.

BAŞARILI YÖNETİMİN ESERİ

Türkiye ekonomisinin yükselmesi ve 2023 hedefi için firma bazında üzerlerine düşen görevi yerine getirmenin arzusu içinde olduklarını da sözlerine ekleyen Gülçin Arslan Hazar şunları kaydetti: "AB ülkeleri ekonomilerinin sıkıntılı olduğu dönemlerde dahi Türkiye ekonomisi büyüme gösterdi. Bu başarılı bir yönetimin eseridir. Krizlerin olduğu bir ortamdan rekorların kırıldığı bir ekonomiye sahip hale geldik. 2023 hedefimiz var. Bu hedef doğrultusunda çalışıldığı takdirde çok daha güçlü bir Türkiye hayalinin gerçekleşeceğine yürekten inanıyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Durum Gıda'ya ihracat ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN