Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana trafiğine altgeçit çözümü

Giriş Tarihi: 22.10.2013

Atatürk Caddesi'ni Kenan Evren'e bağlayacak alt geçit projesinde sona gelindi. Türkmenbaşı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'nı Havaalanı Kavşağı'na bağlayacak iki alt geçidin çalışmasına başlandı

Büyükşehir Belediyesi Adana'ya yeni 3 alt geçit birden kazandırıyor. Daha önce Atatürk Caddesi'ni Kenan Evren Bulvarı'na bağlama projesi kapsamında Sular mevkiinde alt geçit inşaasına başlayan Büyükşehir Belediyesi'nin bu çalışması son aşamaya geldi. Kısa bir süre sonra bu alt geçidin açılmasıyla kent trafiğinin büyük ölçüde rahatlaması bekleniyor.

İKİ TÜP GEÇİT YAPILACAK
Büyükşehir Belediyesi'nin bir diğer önemli hizmetlerinden biri de Türkmenbaşı Bulvarı ile Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'nı Havaalanı Kavşağı'na bağlayacak iki ayrı alt geçit projesi. Denizli Mahallesi'nde tren hattının altından geçecek iki ayrı alt geçit her iki bulvarı Havaalanı Kavşağı ile buluşturacak. 330 ve 340 metrelik iki tüp geçidin çalışmaları yakında başlayacak.

TRAFİK RAHATLAYACAK

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, alt geçit çalışmalarının süratle devam ettiğini belirterek, "Bu çalışmalar tamamlandığında Adana'da trafik sorunu büyük ölçüde çözülmüş olacak. Büyükşehir olarak Adana'yı kuzeyden güneye, doğudan batıya bağlayacak bulvar çalışmalarımız sürüyor. Gerektiğinde bu bulvarları alt geçitle birbirine bağlıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana trafiğine altgeçit çözümü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN