Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adem öğretmenin burnunu kırdılar

Adana'da disiplinsiz davranışları ve devamsızlığı nedeniyle geçen yıl okuldan atılan A.K. isimli bir öğrenci, tartıştığı müdür yardımcısı Adem Savaş'ın burnunu kırdı. Genç öğrenci mahkemede tutuklandı

Adana'da sınıfta kaldığı ve disiplinsiz davranışları olduğu için okuldan atılan A.K. isimli bir öğrenci tartıştığı müdür yardımcısı Adem Savaş'ı iki arkadaşıyla birlikte darp edip burnunu kırdı. 10 gün rapor alan Savaş, "Bana saldıran öğrenciyi tanımam. Okulda başka bir müdür yardımcısıyla tartıştı. Ben ayırmaya çalışmıştım. Ama bana saldırıp burnumu kırdılar" dedi. Saldırgan öğrenci tutuklanırken, 2 arkadaşı serbest bırakıldı.

"BENİ NASIL BIRAKIRSINIZ?"
Olay Seyhan ilçesindeki Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, 9'uncu sınıf öğrencisi A.K., geçtiğimiz yıl sınıfta kaldığı ve disiplinsiz davranışlar sergilediği için okuldan atıldı. Okula kayıt için gelen A.K., iki arkadaşını yanına alarak müdür yardımcılarının karşısına çıkıp, "Siz beni nasıl okuldan atarsınız" diye bağırmaya başladı. Bu sırada Adem Savaş, öğrenciyle tartışan müdür yardımcısı arkadaşını ayırmak istedi.

"ŞİMDİ BENİ TANIYACAKSIN"
Bunun üzerine A.K., müdür yardımcısı Adem Savaş'a küfür etti. Savaş, "O küfürleri aynen sana iade ediyorum" deyince, A.K. ve iki arkadaşı, tartıştıkları müdür yardımcısını bırakıp Adem Savaş'ı üzerine yürüdü. Ancak araya girenler öğrencileri okuldan çıkarttı. Eve gitmek üzere okuldan çıkan Adem Savaş'ın karşısına dikilen A.K., "Beni tanıdın mı" diye sordu. Savaş'ın, "Tanımıyorum" sözü üzerine, "Şimdi tanıyacaksın" diyerek burnuna sert bir cisimle vurdu.

10 GÜN RAPOR VERİLDİ

Acı içinde kıvranan Adem Savaş yere yığılırken, saldırgan öğrenciler oradan uzaklaştı. Hastaneye kaldırılan ve burnunu kırıldığı belirlenen Adem Savaş'a 10 gün rapor verildi. Burnu kırılan talihsiz öğretmen, "Bana saldıran öğrenciyi tanımıyorum. Bir başka arkadaşımla tartışırken ayırmak istedim. Sonra karşıma dikilip bana saldırdı. Şikayetçiyim" dedi. Yakalanan A.K. ile arkadaşları mahkemeye çıkarıldı. A.K. tutuklanırken, diğer iki arkadaşı serbest bırakıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adem öğretmenin burnunu kırdılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN