Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyük zirve yarın Adana'da

Giriş Tarihi: 23.10.2013
Ana Sponsorluğunu Kaya Grubu'nun, gümüş sponsorluğunu Altek Endüstriyel Yapı Market'in üstlendiği, bu yıl 6'ıncısı düzenlenecek olan İGY-İş, Güvenlik, Yaşam Zirvesi bu kez Adanalılar'la buluşuyor. Yüksekte çalışmanın gereklerine dikkat çekmek ve yüksekte çalışmalarda iş sağlığı ve güvenliği politikalarının gelişimine katkı sunmak için düzenlenen zirve yarın HiltonSA'da gerçekleşecek.

AÇILIŞA VALİ COŞ DA KATILACAK

Programın açılış konuşmalarını, Kaya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kaya, Altek Endüstriyel Yapı Market Genel Müdürü Ömer Tekdemir ve Vali Hüseyin Avni Coş yapacak. Konuşmaların ardından Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ABD Başkanı Doç. Dr. Zeki Okur İş Sağlığı ve Güvenliği'nde Hukuki Kurallara Uymamanın Cezai Sonuçları konulu sunumu ile katılımcıları bilgilendirecek.

UZMAN KONUŞMACILAR
Çukurova Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Usulü Hukuku ABD Başkanı Yrd. Doç. Dr. Günal Kurşun'un, İş Sağlığı ve Güvenliği'nde Hukuki Kurallara Uymamanın Cezai Sonuçları hakkında bir sunumu olacak. Kaya Consulting Uluslararası Bölge Müdürü Şükrü Öztürk de, Davranış Odaklı İş Güvenliği konulu bir sunum yapacak. İnşaat Yüksek Mühendisi Sercan Peşan, Uzm. Dr. Mustafa Ferudun Çelikmen, Eğitmenler Ali Rıza Ceyhan ve Ahmet Yılmaz da sunum yapacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyük zirve yarın Adana'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN