Otomotiv şenliği Mersin'de başlıyor

Giriş Tarihi: 26.10.2013
Mersin Yetkili Otomotiv Satıcıları Derneği (MODER), 'Otomotiv Güz Şenlikleri'ni 5'inci kez düzenliyor. Şenlikler 29 Ekim'de Forum AVM'de yapılacak. Forum'da düzenlenen basın toplantısında konuşan MODER Başkanı Veli Doğan, şenliğe katılım sağlayacak olan MODER üyesi firmaların son model araçlarını Mersinlilerin beğenisine sunacağını söyledi.

18 BAYİ KATILACAK

Festivale 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda başlayacaklarını belirten Doğan, "Özellikle bugünü seçtik. Ayın zamanda Cumhuriyet Bayramımız, Forum Mersin'in de açılış günü. Burada son model araçlarımızı, 2014 yılında çıkacak tasarımların yanı sıra güzel kampanyalarımızı halkımızla tanıştırmış olacağız. Mersinliler son model araçları yakından görme fırsatı elde etmenin yanı sıra araçları test etme imkanına sahip olacak. 18 bayimizle yüzde 10'lara varan indirimler ve düşük kredi olanaklarını da sunacağız" dedi. Forum Mersin AVM Genel Müdürü Adem Erol ise şenliğin başlama tarihinin kendileri açısından önemli bir tarih olduğunu vurgulayarak, "Çünkü 29 Ekim'de 6'ncı yılımızı dolduracağız. Forum Mersin artık şehrin bir merkezi haline geldi. Burası bizim olmaktan çıktı, Aylık 2 milyonun üzerinde ziyaretçinin olduğu bir yerde sadece o şehre değil, bölgeye de ev sahipliği yapıyoruz" dedi.

ÇOCUK ETKİNLİKLERİ
Bu yıl yaklaşık 10 bin kişiye ulaşılması beklenilen '5'inci Otomotiv Güz Şenlikleri' 29 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında Forum Mersin Atıf Yılmaz Meydanı'nda düzenlenecek. Etkinlikte yetişkinler son model araçları tanıma fırsatı bulurken, çocuk ziyaretçiler için çocuk etkinliklerinin yanı sıra, görsel showlar, sahne gösterileri ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirecekleştirilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Otomotiv şenliği Mersin'de başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN