Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GAGİAD Özel Ödülü Bakan Şahin'e verildi

Gaziantep Genç İş Adamları Derneği'nin (GAGİAD) 8'inci kez düzenlenen ödül töreninde Aile ve Sosyal Politakalar Bakanı Fatma Şahin de ödül aldı

Giriş Tarihi: 28.10.2013
Gaziantep Genç İş Adamları Derneği'nin (GAGİAD) 8'nci kez düzenlediği ödül töreninde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, özel ödüle layık görüldü. Bakan Şahin, ödülünü Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adil Konukoğlu'ndan aldı.

AYNI GEMİNİN İÇİNDEYİZ
Ödül töreninde konuşan GAGİAD Başkanı Taner Özdurak, 20 yıldır Gaziantep ve Türkiye'nin gelişmesine katkıda bulunmak için her alanda çalışma yaptıklarını belirtti. Bakan Fatma Şahin ise gençlerin sosyal sorumluluk hissederek, kentine ve ülkesine hizmet etmesinin önemli olduğunu belirterek, "Hepimiz aynı geminin içindeyiz. Her zaman söylediğim bir şey var; ideolojilerimiz, partilerimiz, dünyaya bakışımız farklı olabilir ama demokratik kültür, bunu özümseyebilmektir. Empati yapabilmek, birbirini kendi yerine koymak, ona saygı duyabilmek ve birlikte yaşama kültürüdür. İşte atalarımızın bize bıraktığı en büyük miras bu" diye konuştu.

GAZİANTEP'E SURİYELİ TEŞEKKÜRÜ
Ülkelerinden kaçan Suriyeli sığınmacılara destek veren Gazianteplilere teşekkür eden ve Suriye'de mutlaka huzur ve mutluluğun geleceğini ifade eden Bakan Şahin, "O topraklar, huzur ve mutluluğu bulacak. Ama akılda ne kalacak? Akılda kalacak olan bu şehrin insanlarının misafir perverliğidir" dedi. Konuşmaların ardından 13 dalda 14 kişiye Bakan Şahin ve diğer protokol üyeleri tarafından ödül verildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GAGİAD Özel Ödülü Bakan Şahin'e verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN