Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kemal Kaçmaz: Hedefimiz Mersin'in daha da gelişmesi

AK Parti'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı işadamı Kemal Kaçmaz, "Mersin'in sosyal, ekonomik ve kültürel hayatının geliştirilmesi için yola çıktık" dedi

Giriş Tarihi: 6.11.2013
AK Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı işadamı Kemal Kaçmaz, Mersin'in geleceği ile ilgili düşünceleri aktarırken, "Bugüne kadar, Mersin'in sosyal ekonomik, kültürel hayatının gelişimi ve tanıtımına katkı yapmak için bir dizi çalışmalar gerçekleştirdik. Özellikle bölgemizi birinci derecede ilgilendiren Narenciye Tanıtım Grubu (NTG), Ulusal Turunçgil Konseyi (UTK) gibi kuruluşların oluşumunda kurucu üye ve yönetim kurulu üyesi olarak yer aldım" dedi.

TALİHİ DEĞİŞMELİ

Uluslararası Akdeniz Ülkeleri Narenciye Birliğinde (C.L.A.M) Türkiye'yi temsilen başkanlık görevinde de bulunduğunu belirten Kaçmaz, "Aktif olarak birçok görevi sürdürüyorum. Bu görevlerim sebebiyle ekonomik, siyasi, idari ve bürokratik alanlarda ve uluslararası ilişkilerde tecrübeler edindim. Dünyada birçok ülkeyi gören bir kişi olarak Mersin'in bugünkü yönetimi hak etmediğini, makus talihinin değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Mersin'i geleceğe hazırlamak için yola çıktık" dedi.

MODERN BELEDİYECİLİK
Kemal Kaçmaz, "2023 vizyonuna uygun olarak yeni Mersin'in temelini atmak ve modern belediyecilik anlayışının hayata geçmesini sağlamak için sıra Mersin'de diyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kemal Kaçmaz: Hedefimiz Mersin'in daha da gelişmesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN