Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Makam odasının kapısını söktürdü

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Belediye Başkanı Ömer Tarhan, vatandaşın kendisine daha rahat ulaşabilmesi için makam odasının kapısını söktürdü

Giriş Tarihi: 9.11.2013
Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, halkın kendisine rahat ulaşabilmesi için makam odasının kapısını söktürdü. Yaklaşık 4 yıldır görevini sürdüren Tarhan, belediyeye gelen vatandaşların kendisine doğrudan ulaşabilmesi için odasındaki kapıyı yerinden çıkarttırdığını söyledi. Taşkın, bu kararı vatandaşlardan bazen, "Başkanımızı göremiyoruz. İçerde mi, değil mi?" şeklinde sözler duyması üzerine aldığını belirtti.

ARTIK DOĞRUDAN ULAŞIYORLAR

Vatandaşlar görüşmelerinde zaman zaman aksaklıklar yaşandığına değinen Taşkın, "Her zaman halkın içinde olan, dertlerini, sorunlarını dinleyip çözüm arayan bir yapı içersindeyiz. Çünkü biz halkın sesiyiz, halkın çocuğuyuz. Halkımızın gönlü rahat etsin diye, vatandaşların bizi görüp daha rahat içeri girmesi adına kapıyı sökerek halkla aramızdaki duvarı yıktık. Makam odamın kapısını çıkarttırdım. Böylece, vatandaşımız doğrudan bana ulaşabiliyor" dedi.

VATANDAŞ MEMNUN
Başkan Tarhan'ı ziyaret ederek sorunlarını ileten 77 yaşındaki Ayşe Üzücek de daha önce de belediye binasına geldiğini, ilk defa kapısını söktüren bir belediye başkanı gördüğünü ifade etti. Bundan sonra belediye binasına rahatça gelerek Tarhan'ı görebileceğini dile getiren Üzücek, "Halkı için makam odasının kapısını söktüren başkana teşekkür ediyoruz. Göreve geldiği günden bu yana iyi hizmet veriyor. Allah razı olsun" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Makam odasının kapısını söktürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN