Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fabrikadan sonra taziye evi de açtı

Kipaş Holding şirketlerinden Kipaş Kağıt'ın Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesine bağlı Kılılı beldesinde yaptırdığı taziye evi açıldı

Giriş Tarihi: 12.11.2013
Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesine bağlı Kılılı beldesinde, Kipaş Holding şirketlerinden Kipaş Kağıt tarafından yaptırılan taziye evi törenle hizmete girdi. Açılış konuşmasını yapan Kılılı Belediye Başkanı Mehmet Bezirci, "Sanayicilerimizin beldemize gelmesi çok büyük bir zenginlik oldu. Eğitim, sağlık ve sosyal sorumluluğun gereği diğer alanlarda da her dönem katkıda bulundular" dedi. Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi Öksüz de Kipaş'ın tarihindeki en büyük yatırımının bu bölgeye yapıldığını söyledi. Avrupa'nın en büyük kağıt tesisini Kılılı'ya kurduklarını belirten Öksüz, "Bu yörenin insanının burada yaşayan hemşehrilerimizin bizim için gerçekten farklı bir tarafı var, gönül bağımız var. Her zaman her yerde ifade ettiğim gibi sanayicilik paylaşmak demektir. Biz de Kipaş Holding olarak sosyal sorumluluk kapsamında ihtiyaç duyulan alanlarda hizmet vermeye devam ediyoruz" diye konuştu.

BİRLİKTELİK VESİLESİ
Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe ise konuşmasında, taziye evinin açılışının güzel bir birliktelik vesilesi olduğunu ifade etti. Kocatepe "Kahramanmaraş'ımızın güzel beldesi Kılılı'da yapılan sanayi tesisleri ve onların sosyal yansımalarından biri olan bu taziye evinin açılışında birlikte olmak bizim için gerçekten mutluluk ve gurur kaynağı" dedi. Açılış konuşmalarının ardından kurdele kesilerek taziye evi gezildi. Taziye evinin açılışının ardından yapımı devam eden Kipaş Kağıt Fabrikası gezildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fabrikadan sonra taziye evi de açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN