Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğretmenler Günü'nü çocuklarla kutladı

Giriş Tarihi: 24.11.2013
Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Beyazevler Mahallesi'ndeki okuma salonuna devam eden öğrencilerin düzenlediği öğretmenler günü etkinliğine katıldı. Yalçınpark'taki okuma salonu ve kütüphaneye gelişinde Beyazevler Mahallesi Muhtarı Mehmet Ali Çıplak ve çocuklar tarafından karşılanan Zihni Aldırmaz, çocuklarla sohbet etti.

SALONLARIN SAYISI ARTACAK

Büyükşehir Belediye Bandosu'nun seslendirdiği marş ve şarkılara eşlik eden çocuklar Zihni Aldırmaz'a büyük ilgi gösterdi. Zihni Aldırmaz, burada yaptığı konuşmada öğretmenlere büyük önem verdiklerini belirtti. Toplumun geleceğinin öğretmenlerin elinde olduğunu vurgulayan Zihni Aldırmaz, "Ayrıca her anne de bir öğretmendir. Onlar da çocuklara evde eğitim veriyor. Bütün öğretmenlerimizi kutluyorum. Burası okuma salonu ve kütüphane. Bunlardan 6 tane var. Ama sayısını artıracağız. Gençlerimiz burada çok şey öğreniyor" dedi.

SAĞLIK LİSESİ'NE DE GİTTİ

Beyazevler Mahallesi Muhtarı Mehmet Ali Çıplak da okuma salonunu mahalleye kazandırdığı için Zihni Aldırmaz'a teşekkür etti, "Sayın Başkanla yapacak daha çok işlerimiz var" şeklinde konuştu. Zihni Aldırmaz, Beyazevler Okuma Salonu ve Kütüphanesi'ndeki etkinlikte öğretmenlere çeşitli hediyeler verdi. Aldırmaz, Öğretmenler Günü dolayısıyla Adana REŞHA Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'ni de ziyaret ederek, buradaki öğretmenlerin gününü kutladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğretmenler Günü'nü çocuklarla kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN