Tufanbeyli gezisinde yatırımları denetledi

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Tufanbeyli ilçesini ziyaret ederek incelemeler yaptı

Giriş Tarihi: 24.11.2013
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, kentin en uzak ilçelerinden biri olan Tufanbeyli'de hem devlet eliyle yapılan yatırımları inceledi, hem de vatandaşlarla bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi. Devlet hastanesindeki hastalar ve öğrencilerle bir araya gelen Vali Coş, öğrencilere öğütlerde bulundu. Vali Coş, "Topluma yararlı birer birey olabilmeniz için çok çalışmanız gerekiyor" dedi.

ÇALIŞMALARI SORDU
Vali Coş, beraberinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Zeki Koçberber, İl Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan ve il müdürleri ile birlikte gittiği Tufanbeyli'de, Kaymakam Serdar Demirhan, Belediye Başkanı Recep Ballı ve vatandaşlar tarafından karşılandı. İlk olarak Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulun Coş, binanın geldiği aşama ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Vali Coş, Hükümet Konağı'nı incelemesinin ardından, ilçede bulunan Atatürk Yatılı Bölge Okulu'nu ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet eden Vali Coş, öğrencilerin topluma hayırlı fertler olabilmeleri için çok çalışmaları öğüdünde bulundu. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Hüseyin Avni Coş, daha sonra Tufanbeyli Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek, acil şifalar dilediği hastaların sıkıntılarını dinledi.

ÖREN YERLERİNİ GEZDİ
Tufanbeyli ziyaretinde, İlçe Emniyet Amirliği, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Belediye Başkanlığı'nı ziyaret eden Vali Coş, Belediye Başkanı Recep Ballı'dan, belediye hizmetleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgialdı. Coş Tufanbeyli Caddesi'nde esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafları çektirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tufanbeyli gezisinde yatırımları denetledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN