Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eğitimcilerin coşkulu gecesi

Giriş Tarihi: 30.11.2013
Adana'da Erkan Eğitim Kurumları sektördeki çeyrek asırlık hizmetini gerçekleştirdiği muhteşem bir gece ile kutladı. 5 yıldızlı bir otelde gerçekleşen buluşma oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Erkan Eğitim Kurumları çatısı altında çalışan tüm eğitimcilerin katıldığı gece görülmeye değerdi

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Erkan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Hatipoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Erdal Hatipoğlu ve Serdar Hatipoğlu, Genel Koordinatör İzzettin Yüzçelik'in de katıldığı buluşmada şıklık ve güzellik yarışı vardı. 1988 yılında 4 öğretmen ve 10 öğrenci ile eğitim hayatına başladıklarını belirten Serdar Hatipoğlu, eğitime büyük hizmeti bulunan babalarını rahmet ve şükranla andı.

BİRLİKTE KESTİLER
Hatipoğlu, geçen yıl içerisinde 250 binin üzerinde mezun verdiklerini, Erkan Koleji ile Erkan Sağlık Lisesi'nin ardından, bu yıl Türkiye'de ilk özel teknik liseyi eğitime kazandırarak, bölgenin lider kurumları arasında yer aldıklarını söyledi. Eğitimciler canlı müzik eşliğinde gecinin ilerleyen saatlerine kadar eğlenirken, Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları ekibinin gösterisi de renk kattı. Erkan Eğitim Kurumları ailesi 'Çeyrek Asır Pastası'nın da birlikte kesti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğitimcilerin coşkulu gecesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN