Teknisyenler böyle eğlendi

Mersin Eczacı Teknisyenleri Derneği üyeleri, düzenlenen yılsonu gecesinde buluştu. Oldukça renkli görüntülerin yaşandığı kutlama görülmeye değerdi

Giriş Tarihi: 5.12.2013
Mersin Eczacı Teknisyenleri Derneği (METDER) kuruluşunun 5. yılını Mersin Martı Otel'de kutladı. Üyeler dışında Derneğin Marmara Federasyon Başkanı Ali Yalçın, Federasyon Genel Sekreteri Ayşe Doğan, Adana METDER Başkanı Halit Akdoğan, Mersin Eczacılar Odası Yönetim Kurulu üyesi Esen Pekdal, Hedef Ecza, Selçuk Ecza deposu yönetimi ile kalabalık bir davetli topluluğu geceye katıldı.

BÜYÜK ADIMLAR ATTIK

Mersin Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Bülent Yılmaz, "Geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz yılsonu yemeğimiz bu sene çok büyük bir katılımla gerçekleşti. 2009 yılında kurulan derneğimiz, bu zaman diliminde büyük adımlar attı. Mersin'de eczane teknisyeni olarak çalışan bin 500 meslektaşımız bulunmaktadır. Bu da bizi üzen bir rakamdır. Yönetim olarak daha ileriye gideceğiz" dedi.

EMEK VERENLER UNUTULMADI

Gecenin sonunda hizmetlerinden dolayı Dernek Denetmeni İbrahim Yelken, Federasyon Başkanı Ali Yalçın, Dernek Başkanı Bülent Yılmaz'a plaketletakdim edildi. Gecede doyasıya eğlenen teknisyenler ve eşleri, halaylar çekerek güzel bir etkinlik düzenlemiş oldu. İlerleyen saatlere kadar süren buluşma görülmeye değerdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teknisyenler böyle eğlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN