Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hukukçulardan anlamlı 'Benim Avukatım' projesi

Giriş Tarihi: 6.12.2013

Mersin Barosu avukatların daha iyi şartlarda hizmet sunması için, 'Benim Avukatım' projesini başlattı

Mersin Barosu, avukatların daha iyi şartlarda çalışabilmesi ve halka daha iyi hizmet verebilmesi için 'Benim Avukatım' adlı projeyi hayata geçirdi. Projenin tanıtımı için Mersin Barosu'nda yapılan toplantıda konuşan Mersin Barosu Kadın Hakları Komisyonu üyesi Şerife Arıcı Yıldız, projeyi Mersin Barosu'nun kuruluşunun 90'ıncı yılına armağan etmek üzere hazırladıklarını söyledi.

GELİR DÜZEYİ ARTACAK

Benim avukatım projesi hakkında bilgi veren Yıldız, "Bu proje ile avukatlık mesleğinin tanıtımını yapmak, meslek gruplarına, sivil toplum kuruluşlarına ve halka meslek tanıtılarak, kişi ve tüzel kişilerin daha yaygın olarak faydalanmasını ve sonuç olarak mesleğimizin iş potansiyelinin ve gelir düzeyinin artırılmasını sağlamak hedeflenmektedir" ifadelerini kullandı.

KAZANIMLAR ANLATILACAK
Proje hakkında vatandaşları her konuda bilgilendireceklerini söyleyen Yıldız, "Proje kapsamında meslek örgütleri ve sivil toplum örgütleri muhtarlıklarla birlikte düzenlenecek toplantılarla vatandaşlarımız hakları ve hak arama yolları konusunda bilgilendirilip bilinçlendirilecek, gerek danışmanlık gerekse uyuşmazlıklarında bir avukattan hizmet almanın kendilerine sağlayacağı kazanımlar anlatılacaktır" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hukukçulardan anlamlı 'Benim Avukatım' projesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN