Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diş hekimlerinin yıldönümü gecesi

Giriş Tarihi: 9.12.2013

Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası'nı kutlayan Adanalı diş hekimleri düzenlenen baloda stres attı. Oda Başkanı Hasan Yaman tüm konuklarla yakından ilgilendi

Adana Dişhekimleri Odası'nın "Toplum Ağız ve Diş Sağlığı Haftası" etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği baloda diş hekimleri renkli, keyifli, eğlenceli, unutulmaz bir gece geçirerek doyasıya eğlendi. Adana HiltonSA'da düzenlenen baloya Adana Dişhekimleri Odası Başkanı Dt. Hasan Yaman, yönetim kurulu üyeleri ve eşleri, ÇÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dilek Özcengiz, Adana Eczacı Odası Başkanı Ersun Özkan ve Tuba Ulular Deveci ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

GRUP ROYAL BAND BÜYÜLEDİ

Davetliler ile tek tek ilgilenerek geceye ev sahipliği yapan Başkan Yaman, "Odamızın geleneksel olarak düzenlediği 'Dişhekimliği Balosu'nun 105. yılını kutladığımız bu gecede mutlu ve gururluyuz. Bu gün, yoğun ve stresli geçen çalışma hayatımızdan bir gece bile olsa uzaklaşmış olmak hepimize iyi geldi" dedi. Mesleklerinin sıkıntılarının devam ettiğini de dile getiren başkan Yaman, "Bu gün burada kamu da çalışan, üniversite de çalışan ve serbest çalışan meslektaşlarımız bir aradayız" dedi. Grup Royal Band'ın parçalarıyla renklenen gece görülmeye değerdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diş hekimlerinin yıldönümü gecesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN