İnsan sağlığına hizmet çok önemli

Adana'da eczane sayısına bir yenisi daha ek lendi.Eczacı Tuğçe Dalkır, işyerine kavuştu

Giriş Tarihi: 13.12.2013
Tedaş Bölge Müdürü Mahmut Nimet Dalkır'ın kızı Fatma Tuğçe Dalkır'ın hizmete açtığı eczanenin kurdelesi Adana Valisi Hüseyin Avni Coş tarafından kesildi. Seçkin ve kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı açılış töreninde eczanenin hayırlı, bereketli ve şifa dağıtan bir müessese olmasını dileyen Vali Hüseyin Avni Coş, "Genç eczacımız Tuğçe Dalkır'a başarılar diliyorum ve kendisini kutluyorum" dedi.

SAĞLIK ÇOK ÖNEMLİ
İnsan sağlığının çok önemli olduğunu ve insane sağlığına hizmet eden herkesin takdir edilmesi gerektiğini vurgulayan Vali Coş, "Bu yüzden ben sağlık ordusunun her neferinin çalışmasını takdir ederim. Allah onların emeklerini zayi etmesin" diye konuştu. Baba Mahmut Nimet Dalkır'ı da kutlayan Vali Coş, "Böyle değerli evlat yetiştirdiğiniz için size kutluyorum" dedi. Eczacı Fatma Tuğçe Dalkır, eczane çalışmaları ile ilgili bilgi aktardı.

EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonar davetliler neşe içinde sohbete daldı. Mahmut Nimet Dalkır ile eczacı kızı Fatma Tuğçe Dalkır, açılış törenine katılan tüm konuklarla yakından ilgilenerek güzel bir ev sahipliği yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnsan sağlığına hizmet çok önemli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN