Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tecrübeli başkan bize yol gösterir

AK Parti Şanlıurfa Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, Başkan Ahmet Eşref Fakıbaba'yı ziyaret ederek tecrübelerinden faydalanacağını söyledi

Giriş Tarihi: 15.12.2013
Eski Şanlıurfa Valisi ve AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Celalettin Güvenç, Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba'yı ziyaret etti. Şanlıurfa Valiliği görevinden istifa ettikten sonra Başbakan Erdoğan tarafından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Celalettin Güvenç, seçim çalışmalarına, mevcut başkan Ahmet Eşref Fakıbaba'yı ziyaret ederek başladı.

ÖZVERİYLE ÇALIŞTI
Fakıbaba'yla makamında bir süre sohbet eden Celalettin Güvenç, "10 yıl süreyle Şanlıurfa'ya özveriyle hizmet eden Fakıbaba'ya teşekkürlerimizi iletiyoruz. Allah'a şükür daha önce bu şehirde yaşanan kötü olaylara, kötü örneklere fırsat verilmedi. Çok seviyeli bir şekilde başkanımızla sarılarak, kucaklaşarak bir tanıtım toplantısı yaptık. Bu anlamda sayın başkanımızın gösterdiği olgunluktan dolayı şehir olarak müteşekkiriz" dedi.

KOLAY KAZANILMIYOR
"Bundan sonra da Fakıbaba'nın tecrübelerinden istifade edeceğiz" diyen Güvenç, "Tecrübe kolay kazanılan bir şey değildir. Bazı şeyleri öğrenmek, yol almak, tecrübe kazanmak, vizyon kazanmak uzun uğraşlar sonunda elde edilir. Bu anlamda güzel bir birliktelik partimiz içinde yaşanıyor. Bu olgunluğu sağlayan il teşkilatımıza, vekillerimize, bakanımıza ve tabi ki belediye başkanımız Fakıbaba'ya teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

"KAZANAN URFA OLACAK"
Güvenç'in ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Fakıbaba şunları söyledi: "Başkan adayımıtza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Amacım 1 Nisan'a kadar samimi bir şekilde, hem büyükşehir belediye başkanımıza hem de yeni gelecek alt belediye başkanlarımıza sorunsuz mahalleler bırakmak. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah kazanan Urfa'mız ve partimiz olacaktır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tecrübeli başkan bize yol gösterir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN