Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bölgemizin ekonomisine önemli destek veriyoruz

Lütfi Bayboğan, "Eğitim kurularımız 5 bin öğrencisi, bine yakın çalışanı, yurt içinde ve dışında iş dünyasına kolayca atılan mezunlarıyla ekonominin destekçisi" dedi

Giriş Tarihi: 17.12.2013
Bölgeekonomisine 5 bin öğrencisi ve bin çalışanıyla ciddi katkılar sunmak için gayret gösteren Çağ Üniversitesi, bu katkıyı daha da artırmak için önemli projelerin hazırlığı içinde. Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Lütfi Bayboğan, "Konusunda uzman uluslararası akademisyenler tarafından yetiştirilen mezunlarımız artık globalleşen dünyamızda yurt içinde ve yurt dışında çok rahat iş buluyor. Bölgemizde kendi işini kuran mezunlarımız yine üretime ve istihdama dönük ciddi katkılar sağlıyor. Çağ Üniversitesi bölge ekonomisine katkı koymanın gururunu yaşıyor" dedi.

SOSYAL YAŞAMA KATKI
Çağdaş, özgüvene sahip, Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında yetişen, eline çantasını aldığı zaman hiçbir şekilde zorlanmadan New York, Tokyo, Londra gibi önemli iş merkezlerinde iş yapabilme olanağını kazanan Çağ mezunlarının her zaman ülkesine yararlı birer birey olduğunun altını çizen Lütfi Bayboğan, "5 bine yakın öğrencimiz ve bin çalışanımızla her yıl bölge ekonomisine önemli katkılar sağlıyoruz. Çağ Eğitim Kurumları bölgenin sosyal yaşamına renk katıyor. Böyle bir konumda olmak bizleri son derece gururlandırıyor. Bunu artırmak için de gayret ediyoruz" diye konuştu.

RENK KATIYOR
Çağ Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Lütfi Bayboğan, "5 bine yakın öğrencimiz ve bin çalışanımızla her yıl bölge ekonomisine önemli katkılar sağlıyoruz. Çağ Eğitim Kurumları bölgenin sosyal yaşamına renk katıyor. Böyle bir konumda olmak bizleri son derece gururlandırıyor. Bunu artırmak için de gayret ediyoruz" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bölgemizin ekonomisine önemli destek veriyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN