'Partimiz için değil kent için oy verin'

Giriş Tarihi: 19.12.2013
AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Torun, babası vefat eden Tufanbeyli İlçe Başkanı Hasan Kafadar'a taziye ziyaretinde bulunmak üzere gittiği ilçede, sevgi gösterileriyle karşılandı. Tufanbeyli'nin ardından, Saimbeyli, Feke, Kozan ve İmamoğlu ilçelerine de giden Torun, Adana'daki kötü gidişe artık 'dur' deme zamanının geldiğini söyledi ve hizmet yolunda Adanalıların desteğini beklediğini ifade etti.

"HALKIM BANA GÜVENSİN"
Kentlerin tam manasıyla hizmet almasında en büyük sorumluluğun büyükşehir belediyelerinde olduğunu vurgulayan Torun, kentin parlak geleceğini oluşturmak için köylerde, beldelerde, ilçelerde ve merkezde, hangi görüşe sahip olursa olsun, toplumun tüm kesimlerindeki Adanalıların oylarına talip olduğunu belirtti. Torun, "Ben, halkıma, Adanalılara güveniyorum. Tüm Adanalılar da bu kente olan gönül borcumuzu ödeyeceğim konusunda bana güvensin" dedi.

ADANA'NIN KADER SEÇİMİ

Gittiği her yerde hizmete susamışlığı gördüğünü vurgulayan Torun, "Hedefimiz tarımdan sanayiye, kültürden sanata, spordan turizme tüm alanlarda Adana'ya tam anlamıyla çağ atlatmak. Bunu başarabilmemiz için Büyükşehir'i de 'Ak Belediyecilik' ile tanıştırmamız lazım. Şimdiye kadar, kısır çekişmeler ve gereksiz polemiklerle merkezi hükümetle kavga etmesinden dolayı Adana çok geriye gitti. Artık kaybetmeye tahammülü yok" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Partimiz için değil kent için oy verin'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN