Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aktav Akustik'le sağlıklı mekanlar

Giriş Tarihi: 20.12.2013

Akustik panel üretimi yapan Aktav Akustik Fabrika Müdürü Soner Yıldırım, Danimarka, İsveç, Dubai, Hindistan gibi 15 ülkeye ihracat yaptıklarını, üretimlerinin yüzde 40'ını yurt dışına gönderdiklerini belirtti

İnsanların sağlıklı ortamlarda çalışması ve yaşaması için akustik panel üretimi yapan Aktav Akustik, iç mekanların yüksek akustik performans ve mimari tasarım ihtiyacına cevap veriyor. Aktav Akustik, Parmephon markasıyla camyününden mamul asma tavan, duvar panelleri ve ara bölme üniteleriyle yurt içinde ve yurt dışında önemli projelere imza atıyor.

ISI YALITIMI DA SAĞLIYOR

Aktav Akustik Sanayi ve Ticaret AŞ Fabrika Müdürü Soner Yıldırım, dekoratifliğin yanı sıra müşterilerini bilinçlendirerek ortamdaki ses kalitesini de iyileştirecek her türlü akustik ihtiyaca çözüm üretebileceklerini vurguladı. Yıldırım, "Ürünlerimiz aynı zamanda ısı yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu yaparak ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Yanmaz malzemelerden üretilmesi nedeniyle yangına karşı da son derece güvenli ortamlar sağlıyoruz" şeklinde konuştu.

YILLIK ÜRETİM ARTIYOR

Soner Yıldırım, 11 bin metrekaresi kapalı toplam 95 bin metrekare alanda üretim yaptıklarını, Türkiye'de akustik kumaş kaplı olarak camyününden duvar paneli üreten tek firma olduklarının altını çizdi. Bütün üretimlerinde camyününden paneller kullandıklarına işaret eden Yıldırım, yıllık üretim kapasitelerinin asma tavanda bir milyon metrekare ve duvar paneli ile birlikte diğer ürünlerde 200 bin metrekare olduğunu vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aktav Akustik'le sağlıklı mekanlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN