Buluşma yeri M1 Merkez

Giriş Tarihi: 20.12.2013

M1 Merkez Adana AVM, bünyesindeki mağazalarla, başta Adana olmak üzere bölge halkı ve komşu ülkelerden gelen ziyaretçilerin buluşma noktası

Bölgenin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan M1 Merkez Adana, giyimden kozmetiğe, yapı marketten sinemaya, kitaptan mücevherata kadar geniş ürün yelpazesi ile aynı çatı altında her türlü alışveriş kolaylığını, eğlence olanakları ile bir arada sunuyor. M1 Merkez Adana, ücretsiz açık otoparkı, engelliler ile çocuklu ve hamile müşteriler için özel rezerve edilmiş otopark alanları, geniş, yüksek ve ferah koridor alanları, tek katlı mimarisi, zengin ve geniş mağaza karması ile yılın 365 günü hizmet veriyor. 1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, bünyelerinde Real Hipermarket, YKM, Media Markt, Boyner, Mudo, Zara, Gap, Marks&Spencer, Paşabahçe, Koton, Ayakkabı Dünyası, Teknosa ve Cinemaximum'un yanısıra toplam 100 mağaza bulunduğunu söyledi. Yalçın Öz, bu markalar ve diğer bölümleriyle, Adana ve Çukurova'da alışveriş ve eğlencenin merkezi konumunda olan M1 Merkez'in, başta Adana olmak üzere bölge halkı ve komşu ülkelerden gelen ziyaretçilerin buluşma noktası olarak faaliyet gösterdiğini kaydetti.

HAYATIN MERKEZİ

Yalçın Öz, M1'de ferah bir mekanda Starbucks, Mc Donalds, Burger King, Popeyes, Sbarro gibi dünya markaları ile yerel ve ulusal lezzetlerin bir arada sunulduğunu belirtti. Öz, "9 salonuyla Cinemaximum Sinemaları Türkiye'nin en modern ve büyük sinema komplekslerinden biridir. Ayrıca AVM'mizde özellikle çocuklar için zengin eğlence seçenekleri de bulunmaktadır: Goldpark Eğlence Merkezi yıl içinde düzenlenen birçok aktiviteye ev sahipliği yapıyor. Bütün bu özellikler 13 yıldır M1 Merkez'i 'Hayatın Merkezi yapıyor" dedi.

YAŞAMIN İÇİNDE

M1 Adana AVM'nin bulunduğu alanın, özellikle yüksek gelir grubunun ikamet ettiği bir bölge olduğunu kaydeden Yalçın Öz, Adana geneli A ve B sosyoekonomik grubunun yaklaşık yüzde 63'ünün bu çevrede yaşadığını vurguladı. Öz, "Özellikle son 5-6 yıldır M1 Adana'nın bulunduğu alanın yakın çevresindeki konutlaşma hareketinin olumlu etkisi büyük oldu" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Buluşma yeri M1 Merkez
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN